مشاوره خانواده

مشاوره فردی و خانواده

سلامت خانواده زمانی شکل می گیرد که افراد خانواده بخصوص والدین با توجه به توانمندی های شان در مورد تمامی مسائل زندگی تصمیم درست و مشترک می گیرند. مشاورین متخصص ما، خانواده یا فرد را ارزیابی و عوامل موثر در ایجاد و تداوم مشکل را شناسایی و مورد بررسی قرار می دهند. در این مداخلات گاهی فرد یا افرادی چه در خانواده یا خارج از آن و گاهی کل خانواده مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرند تا با شناسایی عوامل موثر و راهکارهای مناسب بهبود و سلامت خانواده شکل می گیرد . این امر مهم خود نیازمند مهارت های لازم و کاربردی در جهت پیشگیری و بهبود رفتارها می باشد .

مشاوره خانواده

مشاوره فردی یا زوجین و همچنین مشاوره قبل و بعد از ازدواج, مشاوره خانواده, روانشناسی تربیت کودک و مشاوره نوجوان از مهمترین دستاوردهای کارشناسان این رشته می باشد که در این مرکز فعال می باشند ارزیابی رفتار های پدر و مادر, سبک ارتباطی والدین, سبک فرزند پروری و همچنین نوع ارزیابی تقویت های مثبت و منفی و یا تنبیه و تشویق که می‌تواند علاوه بر سلامت خانواده در پرورش فرزندان ایده آل سالم در دوران حال و زندگی آینده و چه در زندگی شخصی و یا در جامعه ثمربخش باشد. موسسه روانشناسی امین مفتخر است است با تلاش و شناسایی این عوامل قدمی موثر در برقراری ارتباطات حسنه وحل مشکلات مراجعین عزیز چه به صورت فردی یا خانواده برداشته و در سلامت و عملکرد خانواده نقش زیبا و موثر ایفا کند .با قدم های محکم برای حل مشکلات با ما در تماس باشید. منتظرتان هستیم.امیدواریم میزبانی توانا برایتان باشیم. سبز و سلامت باشید.

مزیت مشاوره خانواده البرز

نظر خود را وارد فرمایید . . .

نوشته های اخیر

تماس با ما

موسسه روانشناسی و استعدادیابی امین،  مرکز استعدادیابی کودکان و نوجوانان  در استان البرز است که با کادری متخصص و سال ها سابقه ، قدمی مطمئن در پیشرفت فرزندان شما