موسسه روانشناسی و استعدادیابی امین

موســســه استــعدادیـابیــ‌ــ امین

مژده به خانواده موسسه روانسناشی امین و مردم عزیز استان البرز و حومه

همانطور که مطلع هستید این موسسه چند سالی است که افتخار خدمت به خانواده ها در جهت استعدادیابی و ارزیابی کودکان در جهت پرورش خلاقیت ها و کسب مهارت ها در سنین مختلف را داشته و دارد و با استقبال شما عزیزان در جهت بکارگیری کارشناسان بیشتر در زمینه در زمینه کودک و همچنین کارشناسان خانواده و مشاوران در زمینه ای فردی و اجتماعی اقدام نموده ایم.
هم اکنون علاوه بر ارزیابی و استعدادیابی کودکان و نوجوانان عزیز در زمینه های رفتاری و مشکلات فردی و یا خانوادگی و اجتماعی ، روانشناسان ما آماده خدمت به شما عزیزان هستند .
در ضمن خانواده هایی که فرزندانشان در این مرکز مشغول به فعالیت هستند از شرایط ویژه ( از جمله جلسه رایگان خانواده – تخفیف هزینه و الویت در تایم دهی ) برخوردار هستند . با امید موفقیت برای تمامی فرزندان ایران زمین بخصوص استان البرز و با امید آرامش و شادی برای همه عزیزان

لطفا جهت هماهنگی و ثبت نام برای استعدادیابی فرزندتان از طریق فرم ثبت نام استعدادیابی و جهت ثبت نام برای مشاوره فردی و خانوادگی از طریق فرم مربوطه مشخصات خود و یا فرزندتان را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

 

نظر خود را وارد فرمایید . . .

نوشته های اخیر

تماس با ما

موسسه روانشناسی و استعدادیابی امین،  مرکز استعدادیابی کودکان و نوجوانان  در استان البرز است که با کادری متخصص و سال ها سابقه ، قدمی مطمئن در پیشرفت فرزندان شما