مرکز مشاوره و روانشناسی البرز کرج

مرکز مشاوره و روانشناسی البرز کرج

مرکز مشاوره و روانشناسی البرز کرج

طبق آمارهای رسمی، بیشتر از ۹۰ درصد از جوانان کشور نیاز به مشاوره و یاری روانشناسی دارند. براساس این اعتقاد، مرکز مشاوره و روانشناسی البرز کرج از مراکز ارزشمندی است که به جوانان کمک می کند تا مشکلات روانشناسی خود را حل کنند. این مرکز از متخصصان مجرب، اساتید، روانشناسان و مشاوران پزشکی تشکیل شده است تا به جوانان کمک کنند. مشاورین یک راه حل مناسب برای مشکلات روانی جوانان و مشاوره آنان پیشنهاد می کنند.

 

مشاوران مرکز مشاوره و روانشناسی البرز کرج بخشی از کارهای استعدادیابی و مشاوره هستند. این مرکز به طور تخصصی به مشاوره عمومی، مشاوره فردی و گروهی، مشاوره فرهنگی و کاربردی اشتغال، مشاوره خانواده و زندگی و پزشکی، توانمندی های فردی … می پردازد.

 

 

با بهره‌گیری از مشاوره‌های تخصصی ارائه شده توسط مرکز مشاوره و روانشناسی البرز کرج، ما می‌توانیم به جوانان در حل موفقیت‌آمیز مشکلات روانی، اجتماعی، و عاطفی خود یاری رسانیم. خدمات مشاوره‌ای ارائه شده توسط این مرکز به جوانان کمک می‌کند تا به دنبال بهترین راه حل‌ها بگردند تا مسائل روانی، عاطفی، و اجتماعی خود را حل کرده و چالش‌های زندگی را با موفقیت پشت سر بگذارند.

 

خلاصه‌ای از مطلب: مرکز مشاوره و روانشناسی البرز کرج ابزاری مؤثر در حل مشکلات روانی، اجتماعی و عاطفی جوانان است. این مرکز از کارشناسان مجرب، اساتید، روانشناسان و مشاوران پزشکی تشکیل شده است که به جوانان کمک می کند تا مشکلات روانی خود را با موفقیت حل کنند.

نظر خود را وارد فرمایید . . .

نوشته های اخیر

تماس با ما

موسسه روانشناسی و استعدادیابی امین،  مرکز استعدادیابی کودکان و نوجوانان  در استان البرز است که با کادری متخصص و سال ها سابقه ، قدمی مطمئن در پیشرفت فرزندان شما